• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beyonce e pasionuar pas kuleçve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sipas kolegut të bendit të këngëtares së hitit “Destiny’s Child”, Kelly Rowlan, këngëtarja e hitit “Crazy in Love” nuk mund t’i rezistoj ushqimit kalorik.


Ajo është e dashuruar në kuleç të mjaltës”, thotë Kelly. Janë kuleç me përbërje mjaltë. Ajo nuk dinë të ngihet më ta. Nuk e di se si mund ta bëj këtë por me duket ende e bukur”.

Beyonce (28) më parë ka shpalosur se si stilisti i saj i kishte thënë që mos të hajë shumë.

Stilisti i im me ka rikujtuar që të ha më pak pasi që teshat nuk më përshtatën më!, ka thënë ajo vitin e kaluar. “Se jam trashur me ka thënë edhe nëna ime. Por kjo është vetëm një fazë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top