• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Beyonce: Jam e papastërt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Byonce ka deklaruar se shprehia e saj më e keqe është që të jetë e papastër, por ajo është duke punuar që të ndryshojë.
Krijuesja e hitit “Single Ladies”, e cila është e martuar me Jay-Z, ka pranuar se dashuria e saj për papastërtinë është shprehia e saj e keqe, por ajo do të donte të ndryshonte jetën e saj të ç’regulluar dhe të kujdeset më shumë për rrobat e saj.

“Unë premtoj se jam duke punuar në këtë, por unë mund të jem më e pastër në shtëpi nëse mbaj rrobat e mia në dollap dhe jo në dysheme”, theksoi Beyonce.
 
Top