• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bie nga kati 40, shpëton me thyerjen e këmbëve

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


New York, 1 shtator – Një i ri nga New Yorku i ka mbijetuar rënies nga kati 40, pasi ra mbi një veturë të pakuar.

Dëshmitarët dhe policia thanë se 22-vjeçari Thomas Mcgill, ka rënë dje nga kati i 40-të i një rrokaqielli mbi një veturë dhe ka thyer të dyja këmbët, ndërsa ende ka jetën në rrezik.

Policia po zhvillon hetime për shkaqet e hedhjes së njeriut nga kulla.

Ky nuk është njujorkezi i parë që i mbijeton rënies nga një lartësi e tillë. Në dhjetor 2007, pastruesi i xhamave, Alsides Moreno, ra nga çatia e ndërtesës 47 katëshe. Mjekët thanë si mund të ecë përsëri.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Bie nga kati 40, shpëton me thyerjen e këmbëve

Degjova se megjithate ka vdek ky tipi :D

E ka mbyt i zoti i vetures ;)
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Bie nga kati 40, shpëton me thyerjen e këmbëve

Kush qenka ai pis -fershellen-

Kush t'ka faj qe nuk ja ke vendos alarmin kalit :D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,236
Pikët
113
Përgjigje e: Bie nga kati 40, shpëton me thyerjen e këmbëve

Te biesh nga ajo lartesi dhe te mos pesosh gje , eshte me te vertet fat .
 
Top