• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bie nga kati i gjashtë dhe shpëton

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një fëmijë 4-vjeçar, i cili të shtunën në mëngjes është rrëzuar nga kati i gjashtë i ndërtesës në lagjen Travno të Zagrebit, ka mbijetuar dhe është dërguar për shërim në klinikën e njohur Rebro.


Si njofton Vecernji list online, me gjithë plagët e rënda që ka marrë, mjekët shpresojnë në shërim të shpejtë të vogëlushit.Fëmija ka rënë nga ndërtesa në të cilën jeton bashkë me prindërit dhe një vëlla tjetër, nga një lartësi mbi 15 metra, kurse gardhi i gjallë që rrethon kopshtin e ndërtesës, ka zbutur forcën e rënies dhe e ka shpëtuar nga vdekja e sigurt.

“Djali ka hipur në dritare dhe është rrëzuar në kohën derisa nëna e tij ishte në banjo. E tëra ndodhi brenda disa sekondave. Ai është në spital. Ka të thyer nëngjurin”, tha babai i fëmijës.

Fqinjët e tronditur e kanë përshkruar këtë familje si plotësisht normale dhe kanë shfaqur bindjen se bëhet fjalë për rast aksidental.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Bie nga kati i gjashtë dhe shpëton

uuuuuuuuuuuuuu :S nese ka qen Kosovar do mvite keq po qe se ishte serb do e perkufizoja me **se gjen gje gjen ekeqe ** gjynaf se femi ..po prap monster do behet me kohe !
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Bie nga kati i gjashtë dhe shpëton

qenka me imer te gjate nuk e ka pas te shkrume me vdek ..............:O
 
Top