• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bieber bën tatuazh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Justin Bieber, vetëm 16 vjeçar, është parë me një tatuazh në prapanicën e tij, që shfaq një zog fluturues, e që është shenjë e traditës familjare.


Sensacioni i muzikës pop është parë i shoqëruar pak pas ditëlindjes së tij të 16-të me babanë e tij, duke hyrë në qendrën e krijimit të tatuazheve në Toronto, “Son of a Gun”. Revistat e ndryshme kanë publikuar dhe fotografitë, ku shihet qartë Justin Bieber me tatuazh të ri.

Fansat nga ana tjetër e kanë pritur në mënyrë befasuese tatuazhin e ri, duke mos besuar që një 16 vjeçar të ketë bërë tatuazh, ndërsa shumë prej tyre thonë se ia kanë zili atij.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top