• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bieber: Dua të dashur si Cheryl Cole

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Justin Bieber ka pranuar se atij i pëlqejnë dy nga femrat më seksi në botë, Cheryl Cole dhe Katy Perry.
16 vjeçari ka pranuar kohë më parë se ai është i dashuruar në krijuesen e hitit “Parachute”, por gjithashtu ndjen diçka edhe për Katy Perryn, e cila është e fejuar me komikun Russell Brand.

“Cheryl dhe Katy janë dy nga femrat më tërheqëse në botë dhe është gjë normale të ndjej diçka për to. Nëse do të isha disa vite më i madh, atëherë do të doja të kisha lidhje me kësolloj femrash. Unë dua një version të ri të Cheryl dhe Katyt, një përzierje e të dyve do të ishte fantastike”, theksoi Bieber.

Tinejxheri shtoi se ai me gjithë dëshirë do të pranonte këshilla dashurie nga njerëz me përvojë dhe yje si Katy Perry dhe Cheryl Cole
 
Top