• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bieber kërkon të dashur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari adoleshent Justin Bieber është në kërkim të një të dashure.


Justin ka pranuar se është i zoti të gjej një femër të përshtatshme dhe të kaloj kohë me të, por ai dëshiron më shumë se kaq.

“Unë e dëshiroj një femër që është zbavitëse e besueshme dhe që ka shumë vetëbesim”, ka thënë Justin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top