• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bieber ka marrëdhënie të mira me prindërit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari adoleshent Justin Bieber ka shumë raporte të mira me babin e tij Jeremy.

“Unë kam shumë raporte të mira me babin tim. Kur unë isha më i vogël ai më mësoi të luaj disa këngë me kitarë si ‘Knockin’ on Heaven’s Door’ nga Bob Dylan”, thotë ai.

Justin thotë se ka arritur të qëndroj afër të dy prindërve pavarësisht që ata janë të shkurorëzuar.

“Prindërit e mijë edhe pse janë të ndarë ata kanë raporte të mira. Dhe këtë sigurisht që e bëjnë për mua”. ka thënë Justin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top