• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Justin Bieber është vënë në qendër të spekulimeve dhe të gjithë vëmendjes së mbarë opinionit botëror, pasi që një video, e cila e sheh superyllin si një pedofil 51 vjeçar të maskuar si Justin Bieber, aktualisht është duke e bërë xhiron e botës.
The Onion News Network (ONN), ka zbuluar një video shokuese, ku Justin Bieber na del një 51 vjeçar i quajtur Michael Cote, i cili është paraqitur si pop superylli për vite të tëra, duke përdorur një maskë dhe duke goditur zemra të mijëra vajzave, të cilat ai i ka shfrytëzuar.

“Në retrospektivë, diçka e ngjashme si Justin Bieber mund të shihet si një gjetje e rëndësishme e shfrytëzimit seksual”, theksoi një hetues.

Fjalët ‘e sinqerta’ të Cotes kanë manipuluar mendjet e mijëra vajzave të mitura në mbarë botën, ndërsa tani ai e sheh veten prapa grilave, falë një paraqitjeje ku maska e tij kishte rënë në skenën e një koncerti.

Ende nuk dihet nëse këto pohime janë të vërteta, por një gjë dihet – diçka e çuditshme është duke u zhvilluar rreth Justin Bieber dhe personalitetit të tij.
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,836
Pikët
113
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

tani se kuptova une nje gje se justin edhe kalamo jo 51 vjec-pff-
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

Ja dhe video [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=t0KNXr349gY&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

:O:O:O:O:O serjozisht e kan kto apo si -pff-
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

Një idiotllik i radhës nga mediat, fillojn dhe i bie shikueshmëria dhe bëjn të tilla gjëra. Shumë mirë e bëjn, i shtojn një zero direkte më shumë në llogarin bankare Justin-it. lol
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI&feature=fvwk]YouTube - 3 Year old crying over Justin Bieber
lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

Pupupu, mirë e ka EuroStar firmën, dikush thot një absurditet sikur dhe 50 milion njerëz ta besojn po i tillë do të mbetet ''absurditet'' :)

SSC se e ke emrin e gjatë, përtoj ta shkruaj. Shikoji fotot e Justin Bieber që kur e mori Usher në moshën 13 vjeçare dhe deri tani. Do ta kuptosh që këto janë thjesht spekulime dhe idiotlliqe. :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

Mos vallë të duket fizik 51-vjeçari ky:


Po këtu:


lol
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

ku e dim ne qe se ka vra kte justinin e vertete ky gjyshi, edhe tani hiqet si justin? ee ee ja ku esht noj manjak psikopat vrases qe ka bo me fytyren e atij maske.. ome?

Mos dilni jashte!!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Bieber, një pedofil i maskuar 51 vjeçar?

ku e dim ne qe se ka vra kte justinin e vertete ky gjyshi, edhe tani hiqet si justin? ee ee ja ku esht noj manjak psikopat vrases qe ka bo me fytyren e atij maske.. ome?

Mos dilni jashte!!
Heuuuu!

Po mamaja, babai, vëllai etj... Apo këta nuk jetojn me të, ka pavarësi totale një 15-vjeçar që akoma kujdeset familja. O Volto, nuk po flasim për një invidid madhor që është jashtë kujdesit familjar dhe për x apo y arsye ka prishur marrëdhëniet dhe aludohet sikur të jet ndonjë manjak psikopat etj...

Turet e koncerteve!

Futu dhe tek NBSC dhe lexo më shumë, ke intervista dhe video që vdes duke qeshur nga lajmi. I cili ka qënë një shaka e 30-Shtatorit nga një televizion lokal.

lol
 
Top