• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Biel: Nuk kam shije për modë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


Jessica Biel ka thënë se ajo nuk ka shije për veshje dhe nuk qëndron në hap me trendet e fundit të modës. Aktorja ka zbuluar se ajo ka kaluar rininë e saj duke u veshur si djalosh, me të shkurtra atletike dhe këmisha, por është vetëdijesuar më shumë për modën me kalimin e moshës.
“Vetëm kam hedhur në trup gjithçka që më është dukur komforte. Më vonë e kam torturuar veten, duke u pyetur nëse dua të dukem funky ose cool, ose femërore?”, ka thënë aktorja për revistën Glamour.
 
Top