• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Big Brother Albania VIP 2021

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Fifi ësht e sëmurë komplet😖😖
Ja uli vlerat vetes si këngëtare

Duhet të dilte që të martën mbas asaj që ndodhi,uroj të dali të premten,për të mirën e vetes dhe të atyre banorëve që janë aty .

Shyqyr që nuk e kemi në forum🤣🤣se do e kishte bër forumin lesh e li😝😝😝😝
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
32,780
Pikët
113
Kjo seshte posesive moj .. kjo eshte manipuluese... te con deri aty sa te ndryshosh karakterin.. imagjino ta kesh vjeherr .. burre apo grua sojin e saj .... imagjino sa e vuajne dhe femijet se rriten me kete soj shembulli .
Mua si nuse me duket e mire😁

ps. Pertej shakase une mendoj qe Po luan nje rol!
nuk e ndjek big brother por shof disa postime qe bejne ne social media dhe me duket shume possesive si person
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
13,381
Pikët
113
Fifi ësht e sëmurë komplet😖😖
Ja uli vlerat vetes si këngëtare

Duhet të dilte që të martën mbas asaj që ndodhi,uroj të dali të premten,për të mirën e vetes dhe të atyre banorëve që janë aty .

Shyqyr që nuk e kemi në forum🤣🤣se do e kishte bër forumin lesh e li😝😝😝😝
Sa injorant me duket vetja te kjo teme ... vetem une nuk njoh fifin😃
 

Zhuzhu

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2020
Postime
1,053
Pikët
113
Mua si nuse me duket e mire😁

ps. Pertej shakase une mendoj qe Po luan nje rol!
nuk e ndjek big brother por shof disa postime qe bejne ne social media dhe me duket shume possesive si person
Jo jo ajo ashtu eshte .. fatkeqesisht.
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
13,381
Pikët
113
As ne nuk e njihnim me pare ...por eshte interesant te shohesh te tille karaktere e tu rrish larg ne jeten reale.
Jo ne te gjitha rastet i shmangim dot. Ne disa rrethana jemi te detyruar edhe te perballemi me karaktere te tilla , por edhe ti durojme dhe te gjejme nje gjuhe te perbashket. Mgjs nuk e kam idene si eshte fifi , se nuk e kam ndjekur BB.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
32,780
Pikët
113
Jo jo ajo ashtu eshte .. fatkeqesisht.
Kam simpati per te si kengetare! Dhe ne disa intervista me dukej shume e drejteperdrejte, gje qe e bente disi te vecante nga masa.
Por nje gje nuk duhet Te harrojme qe dhe keta te ashtequajtur Vipa pasi shumicen se kam idene kush jane as cfare bejne! Jane njerez si ne me plot difekte.
Ja shif big brother ne Forum Al😁
 

Zhuzhu

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2020
Postime
1,053
Pikët
113
Jo ne te gjitha rastet i shmangim dot. Ne disa rrethana jemi te detyruar edhe te perballemi me karaktere te tilla , por edhe ti durojme dhe te gjejme nje gjuhe te perbashket. Mgjs nuk e kam idene si eshte fifi , se nuk e kam ndjekur BB.
Gjuha e perbashket eshte .. o behet si thona ata .. ose ty te pret cmendina .. zgjidh.
 

Zhuzhu

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2020
Postime
1,053
Pikët
113
Ose ti i perballon dhe i ben te ndjehen qingja para teje. Asgje s eshte absolute😜
Mvaret pra tipi .. nese e do per "dashnore" dhe kjo eshte loje nervash dhe sjell Adrenalin.. your Part well done .
Ndersa kur krijon familje dhe ke pergjesi per shume cka e mbi te gjitha mbi femijet .
Nuk mund te luash apo te besh kompromise.. se detyrohesh te jesh dikush tj per hire te qetesise.... dhe kjo demton per se tepermi ty e mbi te gjitha femijet.
 
Top