• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Big Brother Albania

Per Ke Beni Tifo Ne Shtepine E Big Brother

 • Bertina

  Votes: 1 7.7%
 • Domenika

  Votes: 0 0.0%
 • Eduard

  Votes: 0 0.0%
 • Erion

  Votes: 1 7.7%
 • Graciela

  Votes: 0 0.0%
 • Haki

  Votes: 1 7.7%
 • Jetmir

  Votes: 0 0.0%
 • Olta

  Votes: 0 0.0%
 • Seldi

  Votes: 1 7.7%
 • Renato

  Votes: 5 38.5%
 • Bledar

  Votes: 4 30.8%
 • Klodian

  Votes: 0 0.0%
 • Ada

  Votes: 0 0.0%
 • Diellza

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  13

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,003
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Big Brother Albania

Renato do fitoj..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Big Brother Albania

un ja dhash Bledarit
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Big Brother Albania

une votova per Erionin sepse eshte tip shum i respektueshem dhe i zgjuar . din kur flet dhe din me bo shaka me njerezit aty .

per te simpatizu simpatizoj bertinen sepse eshte shume simpatike dhe e urte . por vetem bukuria nuk mjafton per te fituar big brother . ajo deri tani ska treguar gje nga ana e saj , pervec bukurise se jashtme dhe urtesise !
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Big Brother Albania

hakiu sepse tregon shume maturi edhe eshte shume familja eshte vetevetja ........ ne fakt edhe graciela e meriton me qe fituse sepse sjell dinamizem ne shpi ........
 
Top