• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Big Mama me plane të mëdha për karrierën e saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi humbi hiç më pak se 35 kilogramë, Big Mama ka plane të mëdha për karrierën e saj muzikore, pasi që ajo ka zbuluar për Panorama Plus se do të vazhdojë karrierën e saj muzkore në Turqi.


Siç dihet ‘Bigi’ ka të afërm të saj në Turqi, duke përfshirë këtu një sërë kushërirësh.

Big Mama gjatë një vizite në Turqi kishte rënë në kontakt me një menaxher muzike, të cilit i pëlqyen materialet muzikore të ikonës së pop muzikës shqiptare.

Ajo pritet të vendoset në Stamboll, ku do të nisë karrierën e saj të re muzikore me këngë në gjuhën turke, pa përjashtuar dhe ato në gjuhën shqipe, ndërsa hyrja në tregun turk natyrisht se do t’i garantojnë asaj sukses dhe në veçanti përfitime të mëdha.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top