• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Big Mama publikon “Çka po ta nin” - Rezarta Shkurta të hapë veshët

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Big Mama sapo ka publikuar videokëngën e saj të re “Çka po ta nin”, e cila vazhdon të pasojë stilin e mëparshëm të këngëve prej Bigit, e mbushur me ritmet pop-folk. Në përgjithësi kënga është ok, videoklipi gjithashtu (prodhim i BMA Production). Një atmosferë festive në një prej klubeve më të njohura të Maqedonisë, rrethuar nga disa prej miqve të saj Big Mama, midis të tjerash nuk

ka harruar t’i këndojë dhe eksperiencës së saj në VIP Shpija. Ashtu fshehur midis vargjeve, ajo këndon “Në sherrin me mu ty të rritet fama/E unë jam Sexy Mama”. Prisnim një kundërpërgjigje më të fortë prej saj hahahaha, gjithsesi na bëhet shumë qejfi, që këngëtarja i ka lënë pas ato bisedat pa vlerë dhe është

rikthyer në vetvete, ashtu siç e kemi dashur gjithmonë; të zhurmshme, seksi dhe plot humor. Padyshim, do dëgjohet kudo këtë verë... nuk bëjmë dot pa Sexy Mamën
 
Top