• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Big Mama tani sensuale dhe seksi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Të gjithë ishim njohur me çudinë më të fundit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Big Mama, atë të rënies nga pesha…


Ajo që na bëri shumë habi ishin format e saj të përsosura trupore (kur marrim parasysh ato të mëparshmet)… Big Mama tani është kthyer në një femër sensuale dhe seksi.

Siç e shihni dhe nga fotoja, këto forma të reja trupore i shkojnë shumë për shtat Big-ut dhe mimikës së saj.

Shpresojmë shumë që pas eksperiencës në show-n “VIP Shpija”, këngëtarja të vijojë të ketë të njëjtat përmasa.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Big Mama tani sensuale dhe seksi

Kjo eshte e habitshme, te humbesh 70 lbs(pounds) ndryshe i bie 32 kg per 40 dite. Hajde vullnet hajde, bravo i qoft se qenka bere dhe e mire dreqi. :D
 
Top