• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bird regjisor i filmit “The Incredibles”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Brad Bird, regjisor i filmit të suksesshëm 3D “The Incredibles”, do të jetë regjisor i serisë së katërt të sagës “Mission: Impossible” me protagonist Tom Cruise.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë ylli i kinematografisë amerikane. “Gjithcka është firmosur. Brad do ta bëjë filmin”, ka deklaruar Cruise për revistën “Empire”.

Ndërkohë, Paramount Pictures ka konfirmuar pjesëmarrjen e Cruise në film, në të cilin do të bashkëpunojë edhe JJ Abrams, regjisor i “Mission: Impossible III”.

“Unë dhe JJ kemi një bashkëpunim shumë të mirë, që sa vjen e zgjerohet”, ka deklaruar protagonisti i sagës së spiunazhit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top