• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

( Bisedojmë ) Po flet bota për Shqipërinë …

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,430
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Po flet bota për Shqipërinë …
Skajshmërisht u trishtua Kina
Si t’ia bëjmë me Edvinë
Na ka dalë shejtan me brina!!!

* Vargjet që solla më lart dhe vetë titulli janë vetëm aperitiv në diskutimin e pastajmë...
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,415
Pikët
113
Shoku Enver
Ç'kam bere,e kam bere per partine. 🤩🤩🤩

Me keto mirret parti shoku Kadri.
E ç'ka eshte Kadri Hazbiu? 🤪🤪
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
13,785
Pikët
113
Po flet bota për Shqipërinë... vendi rrezikshëm për kovidnë, bashkë me Japoninë
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,652
Pikët
113
Mediat kosovare nuk u lejuan të bëjnë pyetje në konferencën Rama-Merkel

legeni.jpg


Mediat e Kosovës nuk u lejuan të bëjnë pyetje në konferencën e kancelares Angela Merkel dhe kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

Përkundër insistimit të gazetarëve kosovarë, nuk i është dhënë fjala asnjërit që të bëjnë pyetje.
Duke njohur pozicionin e Kosovës rreth nismës Open Ballkan, interesimi ishte i madh për pyetje.

Pas Shqipërisë, Kosova kishte numrin më të madh të mediave të pranishme në “Tirana Business Park” ku po zhvillohen takimet e kancelares Merkel me liderët e rajonit./kosovapress/
______
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Nienta problema, se edhe ashtu iku Merkelja, atij tjetrit qe vie do ti duhet Tumanes shume e barçoletat ti tregoj. Ketij duhet treguar qe nga ketej Kalimashit me kollodont e kollodek buble vizhga, vizhga e ka.

Ky qenef duhet te shpallet nongrada in Kusove. Akoma nuk e ka kuptuar ky mut qe asnje organizim ne bote nuk eshte i detyrueshem dhe obligativ per asnje shtet, qe nuk kane interesin, vullnetin e deshiren te ju bashkangjiten nje unioni te caktuar politik, ekonomik e ushtarak.
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,755
Pikët
113
Qka po thote bre qashtu ? :unsure: ndoshta vie ndonje perkthis nga Librazhdi tregon, nese e ka kuptuar ``fumato``

Berisha: Kancelarja Merkel e hodhi në kosh të plehrave projektin e serbomadhisë/ Ja pse Edi Rama sulmoi dje Albin Kurtin

 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
5,530
Pikët
113
i dashur gi de masha, vizita e zonjes se ngrire merkel, ishte nje vizite kortezie, sikur donte te shkrinte ne momentet e fundit, ate qe ishte ngrire,
 
Top