• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blendi në vjeshtë do të bëhët baba

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Fëmija është fryt i një dashurie Ndonjëherë ai vjen shpejt, e ndonjëherë vonë. Ndonjëherë planifikohet, e ndonjëherë vjen surprizë.


Nuk dimë cila nga këto dy rastet (e fundit) i përket çiftit Blendi dhe Nora Klosi, por e vërteta është që çifti i ri shumë shpejt do të bëhet me një fëmijë. Lajmi ka filluar të qarkullojë në rrethin e ngushtë të miqve të çiftit, të cilët duket se janë të lumtur për këtë lajm.

Deputeti i Partisë Socialiste, Blendi Klosi duket më euforiku në këtë rast dhe e pohon me kënaqësi faktin që do të bëhet baba, ndërsa bashkëshortja e tij, Nora nuk e pohon që është shtatzënë “Kur të jetë koha, do të duket nëse jam ose jo shtatzënë\”, – pohon Nora pa dhënë asnjë detaj më tepër rreth shtatzënisë së saj. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top