• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona e dobësuar dhe e nxirë si asnjëherë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bleona Qerreti nuk vonon të nxjerrë setin e ri me foto në faqen e saj personale në internet.


Këngëtarja që kohët e fundit nuk ka promovuar ndonjë album të ri shprehet se aktualisht është duke punuar për një album me këngë në gjuhë të huaj pasi dhe synimi i saj kryesor sic shprehet është integrimi në rrjetin muzikor amerikan.

Ndërsa tregohet e rezervuar për punën e tanishme me kengën, këngëtarja hedh në rrjet disa foto ku dëshmojnë sesa është dobësuar Bleona duke punuar në SHBA.

Dhe jo vetëm kaq, për të humbur vëmendjen nga kilogramët që ka hequr, Bleona ka bërë aq shumë solar, sa nuk duket më e njëjta.

Megjithatë është gabim ta mohojmë se nuk ngjan bukuroshe, përkundrazi, këto arritje në fotografin ja urojmë dhe në muzike. /BalkanWeb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top