• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

Bleona Qerreti tenton të futet në tregun amerikan me këngë në gjuhën angleze. Madje dhe faqen zyrtare personale http://www.bleonaqereti.com/ e ka realizuar në gjuhën angleze. Ajo që të impresionon është se këngëtarja shprehet në Biografinë e saj si këngëtare se populli shqiptar e identifikon si Mbretëreshën e Pop, në Botë, Madonna. Madje dhe festivalet shqiptare te zhvilluara ne Tirane ku kengetarja ka marre pjese, por ku nuk ka fituar asnjehere nje cmim te pare, ne faqen e internetit i ka cilesuar si "Grammy ne Europe". Gjithsesi, Bleona guxon dhe me qëndrimin në Amerikë pranë të dashurit shqiptar, po merret dhe me përfundimin e albumit të saj ne gjuhen angleze me te cilin mendohet te debutojë ne tregun muzikor amerikan. Në faqen personale vërehen gjithashtu dhe foto, disa shumë të njohura për publikun shqiptar, kurse, disa që në i kemi vendosur dhe në galeri, janë më të rejat.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

Nejse guximin e ka,bravo.
Por i ri pak si e vogel kur krahason veten me mbretereshen e Pop Music ne bote.
Te pakten deri tani...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

bravo per guximin!! :)
por e kam pare balle perballe (ne tirane ) disa here dhe me ka bere pershtypje se ishte shum e thjeshte te jepte muhabet ....dhe per kete ane mendoj se vertet nuk eshte çdo gje arti por njerezimi.i uroj suksese si patriote :D me ka pelqyer..per me teper zdi..
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

bravo per guximin!! :)
por e kam pare balle perballe (ne tirane ) disa here dhe me ka bere pershtypje se ishte shum e thjeshte te jepte muhabet ....dhe per kete ane mendoj se vertet nuk eshte çdo gje arti por njerezimi.i uroj suksese si patriote :D me ka pelqyer..per me teper zdi..
Sorry SEa.
Simpatite personale jane tjeter(mos me keqkupto).
Mund te jete shume e thjeshte si njeri,ne art duhet te jeshe i pameshirshem.
S'jam as artist as kritik musike(se kam haberin keshtu eshte) por kur njera e krahason veten me POP DIVA,flet KOMPLET kot.
Nejse une e kthej mbrapsht po ja arriti qellimit,jo me kot e zgjodhen te tjeret....thote ajo!
Kjo dhe Madona.
Do kete tifoza ne USA shqiptare,mendimi im.
Sorry dhe njehere.
Thashetheme.
Madona kjo....
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

systema- e pe qe fola vetem per guximin!! per me teper zdi gje thashe!!plus fola diçka te thjeshte jo per artin..sa per artin sedi sesa ka ecur perpara ajo oke!! por gjithesesi i uroj suksese!! kaq. klm.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Bleona guxon, prezantohet në Botë si 'Madonna' Shqiptare

systema- e pe qe fola vetem per guximin!! per me teper zdi gje thashe!!plus fola diçka te thjeshte jo per artin..sa per artin sedi sesa ka ecur perpara ajo oke!! por gjithesesi i uroj suksese!! kaq. klm.
Sorry edhe nje here SEa,une jam tifoz musike.
Bravo i qofte per guximin,dhe sukses dhe une i uroj.
Por fillon me krahasime..?
Nje Eliza Dushku e kemi ne ne Hollywood????
Kjo po ben sakrifica...
Por nuk do ja arrij qellimit
Do gjej ca qe te votojne me dollare.
Reklame.
 
Top