• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj në anglisht

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bleona është në Amerikë për të përfunduar albumin e saj në anglisht, me të cilin mendohet të debutojë ne tregun muzikor amerikan.


Sipas nje revista* deri tani ajo ka publikuar dy këngët e para, të cilat janë pak a shumë Britney- Pop-lloj muzike.

Nuk ia dimë titujt, sepse këngët janë publikuar vetëm si demo, por ju mund të shkoni tek www.BleonaQereti.com dhe t’i dëgjoni.

Thjesht lëreni faqen hapur dhe prisni të luhen këngët njëra pas tjetrës. Gjithashtu, Bleona ka vendosur që të na tregojë jo vetëm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim në foto.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top