• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona pozon lakuriq

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja nga Shqipëria Bleona Qereti e cila pas martesës jeton në Amerikë ajo është paraqitur në kopertinën e Revistës “Jeta”.


Siç mund ta shihni këtë foto ajo ka pozuar e zhveshur që të jetë në kopertinat e kësaj reviste.

Për me shume foto vizitoni albumin fotografik të Bleonës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top