• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona Qereti prej dylli

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Yjet e kinemasë dhe muzikës prej vitesh kanë një vend në muzeun prej dylli në Londër.


Bleona nuk i ka rezistuar dot tundimit dhe e ka vizituar atë, por duket se aty ajo ka vënë re ngjashmërinë mes saj dhe Angelina Jolie, prandaj edhe ka vendosur të bëjë një foto krah divës së njohur të kinemasë.

Ku i dihet, ndoshta në karrierën e saj të së ardhmes, edhe Bleona do ta ketë një statujë të tillë, krah yjeve të mëdhenj të Hollywood-it.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top