• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bleona Qerreti bashkëpunim me Timbeland

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Këngëtarja e njohur, Bleona Qerreti, duket se famën e kërkon edhe në Shtetet e Bashkuara. Ajo është parë përkrah personazheve të njohur të botës së muzikës dhe kinemasë, si Xhulia Ormond dhe Xhina Xhershon, në mbrëmjen e bamirësisë “Save the Children and Artists”, në Los Anxheles, ku ka performuar “live” edhe këngëtari Riki Martin. Ylli i muzikës shqiptare. Nga vetë këngëtarja mësohet se po bashkëpunon me producentin e famshëm amerikan Timbeland, për realizimin e albumin e saj të parë në anglisht. Bleona ka rrëfyer se i është dashur një vit, që Timbeland t’i kthente një përgjigje për bashkëpunimin, por albumi sipas saj nuk ka asnjë arsye pse të mos jetë i suksesshëm.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Bleona Qerreti bashkëpunim me Timbeland

Hajde faqen e bardhe dhe na nderon....
Me imazhe nuk impresionohet Justin...ka pare shume,jo per noi gjo!
 
Top