• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blerim Destani edhe ne Iphone

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aplikacioni për Iphone i cili i dedikohet aktorit të suksesshëm Blerim Destani, këto ditë u paraqit në App Store.


Ky aplikacion është falas dhe përmban informacione për aktorin Blerim Destani siç janë: foto, lajme, video ku do të shfaqen të gjithë trailer- at e filmave të tij, si dhe enkas për fansat e tij është mundësuar që nëpërmjet këtij aplikacioni të komunikojnë drejtpërdrejt me aktorin Blerim Destani në rubrikën Fan Club.

Po ashtu së shpejti është në përgatitje dhe rifreskimi i parë i këtij aplikacioni të cilit i bashkëngjiten edhe risi të tjera siç është opsioni Chat ku të gjithë ata që do marrin aplikacionin e Blerim Destanit nga Apple Store do të mund të komunikojnë në kohë reale me aktorin, po ashtu edhe mes veti.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top