• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blerim Destani u kënaq në Berlin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Blerim Destani thuhet se është argëtuar pa masë në Berlin. Aktori kohëve të fundit është parë atje edhe në shoqëri të disa vajzave, për të cilat thuhet se ka flirtuar, megjithatë të gjithë këto gjëra mbesin në kuadër të thashethemeve sepse aktori vazhdon të jetë “single”.


Ende nuk dihet se a është ftuar Berlin Destani për të luajtur ndonjë rol të ri, apo vetëm është shkuar atje për t’u kënaqur.

Deri tani dihet se Destani më shumë shkon në këto festivale si shikues i thjeshtë dhe më pak si një konkurrent në këto festivale.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top