• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blerim Muharremi – Blero flet për dasmën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Teuta Krasniqi dhe këngëtari* Blero, ndonëse muaj më herët kishin filluar jetën e përbashkët nën një kulm, ata së fundi e përjetuan edhe dasmën ‘e ëndrrave’.


Në mesin e familjareve dhe miqve si dhe shumë të ftuarve të tjerë, ata edhe zyrtarisht realizuan bashkimin e tyre në një ceremoni mjaft të veçantë, ndërsa këngëtari Blero ka rrëfyer ndjenjën që përjetoi teksa shihte përkrah nusen e tij.

“Ka kohë që kur kam filluar ta shohë Teutën si nusen time. Ka më shumë së një vit. Për atë edhe i jam ulur në gjunjë dhe i kam kërkuar martesë. Fatmirësisht përgjigja ishte pozitive dhe që nga ajo ditë më ka bërë njeriun më të lumtur. Kurse ditën e martesës jam ndjerë perfekt dhe më i lumturi!”, ka thënë Blero në një intervistë për të përditshmen Infopress.

“Derisa e shikoja Teutën në fustan të bardhë, definitivisht ishte një ndjenjë e veçantë dhe e papërshkrueshme, dhe se mu duk më e mira që kam parë ndonjëherë në jetën time”, ka shtuar këngëtari.

Në krye të ideve për dasmën e çiftit të famshëm normalisht se ishte vetë Teuta, kurse për realizimin e tyre u kujdes kompania “Granddecor”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top