• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blerim në Festivalin e Tribeca, përkrah aktorëve ë Hollivudit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kjo është një foto e shkëputur nga sheshi i xhirimit te filmit ‘Get Low’, ku Blerim destani luan përkrah aktoreve me te mire te Hollivudit si Sissy Spacek, Robert Duvall,Bill Murray,Lucas Black etj. Por suprizat rreth filmit nuk kanë të mbaruar.

Me 27 prill ne ‘Festivalin e Filmit te Trajbekes’ (Tribeca Film Festival) filmi do të jetë përkrah filmave më të mirë në konkurrim dhe Blerimi gjtihashtu.

Ky eshte nje sukses shume i madh per Blerimin pasi emri tij eshte vendosur dhe ne kreditet e filmit, plus qe interpreton perkrah disa aktorëve të mëdhenj. Vlerësimet e kritikeve rreth ‘Get Low’ ende nuk jane publikuar por parashikimet jane te mira. Zyrtarisht ne kinemate amerikane filmi do filloj te shfaqet me 30 korrik.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top