• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blero: Albumi mban emrin e vajzës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Blero ka gati albumin e ri të cilin do ta sjellë këtë verë, e që është përplot këngë të reja dhe befasi, ndërkohë që ka bërë të ditur se albumi do të mbajë emrin e vajzës së tij, Tara.


“Më të rejat janë se e kam përfunduar albumin që e mban emrin e vajzës sime Tara. Ky album përmban 14 këngë, ku 12 prej tyre janë të reja, kurse brenda 10 ditëve do të fillojë të transmetohet klipi që do ta udhëheqë albumin.

Promovimi i albumit do të bëhet më 24 qershor”, ka thënë Blero në një intervistë për Kosova Sot.

Këngëtari, i cili ka një vajzë me aktoren Teuta Krasniqi, ka njoftuar se martesa e tyre do të realizohet në muajin shtator, porse më vonë do të dihet data e saktë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Blero: Albumi mban emrin e vajzës

E keto e kan sjell ne terezi lol martesa thot do te realizohet ne muajin shtatore..... ajo Tara paska qen gjith fat te kercen ne dasmen e babit dhe mamit

sidoqofte Blero eshte nje kengetar i mire dhe kam ca kenge qe i pelqej -bravo-
 
Top