• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Blero bëhet baba

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Blero bëhet baba. Këngëtari i njohur nga Kosova ka përcjellë sot paradite lajmin e lindjes së vogëlushes në Facebook.Im sooooooooooooo happyyyyyyyyyyyyy. Sot është dita më e LUMTUR e imja në jetën time.


Unë dhe Teuta u bekuam dhe u bëmë prindër të njëbukurosheje të vogël”, shkruan Blero në statusin e profilit të tij në facebook.

Menjëherë më pas kanë vërshuar dhe urimet për jetë të lumtur për Blero Muharremin dhe aktoren kosovare Teuta Krasniqi.Lidhja mes tyre nisi vitin e kaluar dhe bashkëjetesën e çiftit do ta përforcojë lindja e princeshës së vogël.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top