• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"


Pasi vendi ku ishte bllokuar nuk kishte as dritare e as telefon, mënyra e vetme për të kërkuar ndihmë ishte goditja e gypit gjatë natës, transmetojnë mediet britanike.
Megjithatë, fqinjët e saj menduan se po bëhen punime në shtëpi. Madje filluan të nënshkruajnë peticionin për t’i ndaluar.
Kur pas një kohe vunë re se fqinjën nuk e kishin parë një kohë të gjatë, thirrën zjarrfikësit, të cilën e gjetën më vonë në dyshemenë e banjës dhe e shpëtuan.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ndrohte

ofofo cka paska hequr moj gjunaf :(

sa me fat qe jam un se njehere mu mbyll dera e WC ke puna ...:p
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ndrohte

ofofo cka paska hequr moj gjunaf :(

sa me fat qe jam un se njehere mu mbyll dera e WC ke puna ...:p
Se mos je ti kjo mojj???:p
:O
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

Jo po ju kujtoni qe te mocmit ishin budallenj qe perdornin uturak.

Me uturak ka qene mire se jo vetem nuk ngelje mbyllyr n'hale, por as nuk shqetesoje dhe komshinjt!

Mund ta mbanin uturakun n'guzhine keshtuqe edhe po te ngelnin te mbyllyr brenda do kishin car t'hanin e t'pinin sa te vinin ndihmat nga jashte.

Shqyqyr qe kjo gruaja nuk paska shku per lesh n'hale!
:D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ndrohte

Se mos je ti kjo mojj???:p
:O
Lool jo moj un isha ne wc 5 min pun dhe 10 min me shkuan duke prit te hapet dera :p

ndersa kjo ka lexu gazeten turke ''shimdi '' dhe ka ngel :)...-party-
 

baaroar

"<(@)>"
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
420
Pikët
0
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

Paska qenë e mbaruar fare thuaj, se për 20 ditë duhej ta kishte hapur derën me thonj.
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,883
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

Me shqelma nuk e shqyente dot deren?Prandaj nuk eshte lluks nje telefon ne banje?
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

Te kishte ndodhur ne Shqiperi do kishte vdekur, se aty as uje te ngrohte s'ka.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Bllokohet ne banje per 20 dite,jeton me uje te ngrohte

20 dite pa ushqim? Apo ka honger kolinoz :d
 
Top