• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bloom i lumtur që do jetë baba

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Orlando Bloom i cili është duke pritur fëmijën e tij të parë, nuk e ka ndërmend të ndalojë angazhimet e tij në karrierë, përderisa është duke e menduar krijimin e një baraspeshe me agjendën dhe atësinë.
Ylli i “Pirates of the Caribbean” është duke u përgatitur që të presë fëmijën e tij të parë me supermodelen australiane Miranda Kerr, pasi u martuan në korrik të vitit 2010. Bloom aktualisht është në Munich të Gjermanisë, për të filluar xhirimin e filmit, “The Three Musketeers”, ndërsa thotë se do të jetë tejet i nxënë si me familje ashtu dhe me karrier.

“Unë do të shkoj në shtëpi sa më shpesh që është e mundur. Unë jam vërtet i lumtur për këtë, është e mrekullueshme. Edhe ajo do të vijë këtu”, deklaroi Bloom.
 
Top