• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bloom mori diplomë nderi nga Universiteti i Kentit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Orlando Bloom ka deklaruar se ndihet shumë i gëzuar që mori një diplomë nderi nga Universiteti i Kentit në SHBA.


Ylli 33 vjecar i kinemasë u bashkua me të diplomuarit e tjerë në ceremoninë që u zhvillua në një katedrale të Kenterbëri, që është dhe qyteti i tij i lindjes.

Bashkë me të ishte edhe e fejuara e tij, Modelja Miranda Kerr, prindërit, si dhe motra Samantha.

Me një diplomë të tillë u nderua edhe aktori tjetër David Suchet, i mirënjohur për rolin e tij në serinë televizive bazuar në romanet e Agatha Christie.

Bloom u bë i njohur për publikun me interpretimin e tij në triologjinë “Mbreti i Unazave”, për të vazhduar më pas me sagën e suksesshme “Piratët e Karaibeve”.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top