• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

BMW-ja e gjitha me tulla

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Një artist kinez ka ndërtuar një makinë tip BMW të gjithën me tulla.
Dai Geng ka harxhuar më shumë se një vit për të ndërtuar makinën e veçantë dhe kërkon ta shesë për 100 mijë euro.
Përveç dritareve, çdo pjesë e makinës është e ndërtuar me tulla. Madje edhe dorezat që hapin dyert.
Makina tashmë është nxjerrë në shitje.
Dai tha: “Gjithçka është e ndërtuar me tulla: gomat, timoni, tubi i shkarkimit dhe sediljet.”
Ndërtuesi i kësaj makine shpreson që një nga pasanikët kinezë ta blejë veprën e tij si zbukurim për oborrin.
Makina prej tulle është 5 metra e gjatë, 2.15 e gjerë, 1.6 e lartë dhe peshon 6.5 ton
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: BMW-ja e gjitha me tulla

Puffe a ti them ketij kinezit qe ta uli pak çmimin :p haha
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: BMW-ja e gjitha me tulla

Makina prej tulle është 5 metra e gjatë, 2.15 e gjerë, 1.6 e lartë dhe peshon 6.5 ton

Ta gëzojë !


:p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: BMW-ja e gjitha me tulla

"Konvertoja" ne AUDI prej ...kartoni :p
 
Top