• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bodybuilding - Pete Sisco - Train Smart (Static Contraction - Power Factor)

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
librin e keni ne pdf kush ka deshir te ushtroj kete sport me kete liber shum shpejt mund te ket rezultate

Code:
http://rapidshare.de/files/48490035/Bodybuilding_-_Pete_Sisco_-_Train_Smart__Static_Contraction_-_Power_Factor_.pdf.html
 
Top