• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bojini i test antivirusit a e keni ne rregull,, po se kapi hudheni poshte

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
ky eshte nje virus fallco me synim qe te shikoni a i punojne veglat antivirusit qe keni,, se mbase
do shkop me nejt drejte nga mosha ahaaah

hapni nje text wordpad edhe beni kopy paste kte
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*
masanej save as ene veni emer kte eicar.com
nqs miku (antivirusi) i kap ne ajer,, jeni mrregull
po se kapi sbo dermon as shkopi as vjagra, edhe me kalamoj ta keni mplena,,
me shum informacion
http://www.avast.com/eng/eicar-antivirus-test-file.html

tashi kti timit si shpeto gjo si i zoti tak fak e kapi
une kam
Kaspersky Internet Security v7.0.1.325 Final / e keni ne forum jua kom vuuuuu
kujdes sduhet te punoje asnje firewall ose antivirus tjeter njekohesisht,, se njel pa gjo masnej si o ajo konga ke te marr e ke te le (binjaket) edhe tthon ato merr kte timin tani aha
ok vetem ky mjafton vetem qe msoni icik emrat e programeve se kap cdo levizje nryshim etj edhe tthot ca do bosh,, kshu qe kujdes cboni delete se e psoni si une ne fillim edhe shuni ndonje gjo te windows
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Bojini i test antivirusit a e keni ne rregull,, po se kapi hudheni posht

 

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,476
Pikët
83
Vendndodhja
Dardania Parva
Përgjigje e: Bojini i test antivirusit a e keni ne rregull,, po se kapi hudheni posht

Po ai Kasper gjeja e kap dot kete fak virus?
 
Top