• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bojkeni në koncertet e veta “Live”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bojken Lako dhe The Fish na u shfaqën sërish këtë verë në një nga clubet e Tiranës.


Ajo që duket edhe në foto është fakti se edhe pse Bojkeni ka performuar live, është shumë i freskët.

Gjithçka e ndryshuar kohët e fundit në jetën e tij i ka bërë shumë mirë kantautorit të njohur, dhe këtë verë, edhe pse nuk ka pasur një sezon aq shumë të ngjeshur si të gjithë kolegët e tij, nuk ka mbetur pa gjë.

Në fund të fundit, rinia shqiptare është shumë e dhënë pas zërit të Bojkenit. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top