• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brad dhe Angie, tani edhe stilistë

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Angelina Jolie e Brad Pitt do të hedhën në treg një linjë veshjesh për fëmijë. Lajmin e bën të ditur "mail on Sunday".

Cifti më i përfolur i Hollyëood do të hyjë kështu në botën e modës. Në rolin e stilistëve Brad dhe Angie mund të përfitojnë miliona dollarë.

Projekti parashikon që dy aktorët të krijojnë një koleksion veshjesh për më të vegjëlit duke u frymëzuar nga mënyra e të veshurit që bëjnë Maddox, Shiloh, Pax dhe Zahara.
 
Top