• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brad Pitt dhe Angelina Jolie në Mal të Zi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Brad Pitt dhe Angelina Jolie pas vizitës së tyre në Bosnje kanë vazhduar në bregdetin e Budvës në Mal të Zi.

Brad Pitt në vitin 1988 ka gjiruar filmin “The Dark Side of the Sun” në Budva ku ai kishte kaluar shumë qaste të mira. Ai tha se gjithmonë kam dashur ta sjell gruan time dhe fëmijët e mijë në këtë natyrë kaq të mrekullueshme.

Angelina si ambasadore e UNHCR ka qenë për vizitë humanitare në Bosnje këtë të hënë, së bashku me burrin e saj Brad Pitt për ti ndihmuar njerëzit që jetojnë në kushte të mjerueshme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top