• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brandy është lënduar nga i dashuri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Brandy, është lënduar shumë sepse i dashuri i saj Flo Rida, e ka lënë atë për modelen Eva Marcille.


Ajo nuk e ka pasur idenë se Flo Rida është duke e tradhtuar atë. Brandy ka qenë shumë e dashuruar në reperin Flo Rida dhe vërtet është shumë e lënduar”, tregon një burim.

Reperi i famshëm Flo Rida , menjëherë pas ndarjes me këngëtaren Brandy , e ka publikuar lidhjen e tij me modelen Eva Marcille.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top