• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Vëmendja e tërë Pakistanit është përqendruar në një 23 vjeçar, i cili brenda 24 orëve do të martohet me dy vajza.
Martesa e parë do të jetë me vajzën që e kërkon familja, ndërsa martesa e dytë do të bëhet me vajzën që dhëndri Azar Haidri thotë se ka rënë në dashuri.
Fillimisht 23 vjeçari ka refuzuar të martohet me vajzën me të cilën ishte i fejuar që prej se ishte fëmijë, mirëpo refuzimi do të lëndonte familjen e tij.
Martesat e aranzhuara në këtë formë në Pakistan janë tradicionale, njëjtë si edhe poligamia, që është e lejuar në fenë islame.
Haidri ka thënë se të dy vajzat me të cilat do të martohet janë pajtuar që të jetojnë së bashku.
Disa televizione pakistaneze kanë paralajmëruar që do të transmetojnë drejtpërdrejt ceremonitë martesore të 23 vjeçarit.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

Aferim,bravo dhendri.....
 

malick

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
106
Pikët
0
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

haha, threesome islamikesh.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

sa keq po me vika per nusen e pare, per ate te dyten do me vije cik me vone , kur te gjej te treten :p
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

çudi e madhe fort
kto kan ekzistuar prej kohesh dhe do ekzistojn
ky te pakten u paska dal borxhit te dyjave
çtu besh atyre qe bejn jet te dyfisht
me nga dy gra e dy shpi pa dit gje per njera tjetren
iken burri me sherbim :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

Çfarë nuk ndodh dhe çfarë nuk shikon!
 

Vlonjati

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 24, 2010
Postime
144
Pikët
0
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

--Pak i paska ky arabi dy -----
----Sala ka 6 edhe eshte modest, nuk ben zhurme hic ---Ky me dy po tund dynjane --loool
 

KINGS

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2009
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Brenda 24 orëve martohet me dy vajza

O sa mir me qen Pakistanes oooeeeeeeeeeeeeeeeee``Bej_dy_pompa``
 
Top