• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bridges përgatitet për Oskar me filmin “Crazy Heart”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktori veteran Jeff Bridges deklaroi se ndihet shumë i emocionuar nga mundësia për të fituar çmimin Oskar.


Jam shumë i emocionuar nga perspektiva për të fituar Oskarin në tentativën e pestë”, ka deklaruar Bridges.

Aktori i njohur pritet të fitoje çmimin e aktorit më të mire në Academy Awards, për interpretimin e tij në filmin “Crazy Heart”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top