• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Britney e obsesionuar pas qirinjve

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Britney Spears mund ta djegë shtëpinë me obsesionin e saj të ri – qirinjtë!
Këngëtarja problematike duket se është kthyer kah dylli dhe fitilat në përpjekje për ta përmirësuar jetën e saj. Spears së fundi ka zgjedhur disa pajisje të freskëta për qirinj në një shitore natyrale në Canoga Park, Kaliforni.

“Britney vjen gjithë kohës. Ajo blen qirinj për ‘Dashuri, Martesë dhe Karrierë’. Ajo thotë se i djega ata çdo ditë dhe shpreson që ata t’i sjellin fat të mirë”, ka thënë një shitëse për tabloidin National Enquirer.
 
Top