• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Britney mohon spekulimet për vetëlëndim

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Britney Spears ka ‘sulmuar’ tabloidët se kanë publikuar gënjeshtra kinse këngëtarja po e lëndon veten.


Muajin e kaluar, The National Enquirer dhe The Globe spekuluan kinse këngëtarja e hitit “Toxic”, po e lëndon veten, pasi ajo ishte fotografuar teksa kishte një nxirrje në krahun e saj.

Mirëpo, Spears ka reaguar nëpërmjet faqes së saj zyrtare ku thuhet se krejt çka kanë shkruar tabloidet për këtë rast, janë të pavërteta.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top