• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Britney Spears ?harron? të veshë të mbathura

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Prej kohësh Britney Spears nuk po dhuronte më shfaqje ‘hot’…këngëtarja, në shoqërinë e një miku të ri, rinis të bëjë ’shopping’ me pullë të kuqe.


Spears është fotografuar në Los Angeles ndërsa zbret nga makina, ku duket qartë se nën fundin e shkurtër ajo nuk ka veshur të mbathura.

Thua të ketë harruar vallë?

E veshur në mënyrë provokuese dhe me taka të larta, Britney shijon kështu pasditen e saj nëpër dyqanet e Beverly Hills.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top