• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Britney Spears kerkon keshillat e nje astrologu ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Britney Spears po kerkon t'i tregoje rrugen nje astrolog. Kengetarja, marredhenia e se ciles me agjentin Jason Trawick eshte ne telashe, ka kerkuar ndihmen e Russell Grant per te mesuar se cfare i rezervon e ardhmja. 59 vjecari Russell e ka konfirmuar lajmin.

"Mora nje e-mail nga zyra e Britney Spears. Mesa duket ajo kerkon nje parashikim. Megjithate akoma duhet te kontrolloj se sa e vertete eshte."

Nuk eshte hera e pare qe 28 vjecarja Britney, e cila ka 2 femije; Sean Preston, 4 vjec, dhe Jayden James 3 vjec, me ish bashkeshortin e saj Kevin Federline, te kerkoje ndihmen e astrologut. Nje burim tha per gazeten The Sun: "Britney ka kerkuar ne te kaluaren keshillen e Russell dhe e vlereson vertet shume keshillen e tij."

Britney nuk eshte e vetmja nga te famshmit qe kane interes ne astrologji. Eshte thene kohet e fundit qe Victoria Beckham kishte nisur te merrej me jogalozofi, nje rregjim fitnes qe kombinon praktiken e joges me astrologjine, pasi ia kishte treguar Jennifer Aniston.

Nje mik tha: "Victoria urren te ushtrohet ne palester, por asaj i duhet te rrije ne forme, prandaj ajo eshte gjithmone duke kerkuar nje rregjim te ri ushtrimesh." "Ajo e ka blere DVD-ne e Jogalozofise dhe ushtrohet ne shtepi rreth 4 here ne jave." "Po fillon te ndieje ndryshimin."
 
Top