• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Brooke Shields dëshiron fëmijë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Brooke Shields dëshiron ta zgjerojë edhe më shumë strofullin e saj.


Shields, e cila ka dy vajza, Rowan, gjashtëvjeçare, dhe trevjeçaren Grier me burrin e saj Chris Henchy, shpreson ta zgjerojë familjen në të ardhmen, por ka frikë se koha po kalon.

“Dua më shumë fëmijë. Nuk e di se sa gjatë do të bjerë koha time, andaj do të varet nga mosha”, ka thënë aktorja.

Pavarësisht vështirësive për të ndarë jetën familjare nga karriera, Brooke thotë se fakti se ka një familje më përkrahëse e bën këtë më të lehtëForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top