• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bruni në “CSI”?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Zonjës së parë të Francës, Carla Bruni, i është ofruar një rol në “CSI: Crime Scene Investigation”, pasi u ka bërë të ditur producentëve dashurinë e saj për filmat dramë-krim.
Ish-modelja u ka shkruar bosëve prapa hit serialit, të cilët i ka lvëduar për punën e bërë, ndërsa ata tani kanë kërkuar që ajo të marrë pjesë në një episod special.

“Carla Bruni na ka shkruar për të na thënë se ajo absolutisht e adhuronte serialin tonë. Kështu që, ne jemi të ngazëllyer që mund t’ia ofrojmë asaj një rol në setin tonë të CSI në Francë”, theksoi producenti Carol Mendelsohn.

Episodi special i “CSI” do të xhirohet në Paris. Bruni së fundmi ka kompletuar filmimin e një roli minor në filmin e ardhshëm të Woody Allen, “Midnight In Paris”.
 
Top