• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bruni: "Per Sarkozy behem shtepiake"

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

PARIS - “Gatuaj per bashkeshortin tim spageti me domate. Kuzhinieret franceze jane te jashtezakonshem, por makaronat jane italiane”. Keshtu eshte shprehur ne nje interviste ekskluzive per “Diva e Donna”, zonja e pare franceze, ku tregon anen e saj “shtepiake” ne krahe te Nicolas Sarkozy.

“Bejme shpesh shaka, por i ruajme batutat brenda mureve te shtepise. Politika nuk e ka sensin e humorit”, thote Bruni.

“Per mua thuhen shume budallalleqe, por nuk merzitem, nuk ia vlen”, shton Bruni.

“Bashkeshorti im? Mjafton ta shikosh per ta dashur”, shprehet ajo.
 
Top