• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Bruni: Për Sarkozi bëhem shtëpiake !

“Gatuaj për bashkëshortin tim spageti me domate. Kuzhinierët francezë janë të jashtëzakonshëm, por makaronat janë italiane”.
Kështu është shprehur në një intervistë ekskluzive për “Diva e Donna”, zonja e parë franceze ku tregon anën e saj “shtëpiake” në krahë të Nicolas Sarkozy.

“Bëjmë shpesh shaka, por i ruajmë batutat brenda mureve të shtëpisë. Politika nuk e ka sensin e humorizmit”, thotë Bruni.

“Për mua thuhen shumë budallallëqe, por nuk mërzitem, nuk ja vlen”, shton Bruni. “Bashkëshortim im? Mjafton ta shikosh për ta dashur”, shprehet ajo.

 

Rimi.

arapçiu
Anëtar
Mar 8, 2011
Postime
5,149
Pikët
63
Vendndodhja
perball komshiut
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

mbase behet ndonje gje tjeter kjo se per shtepiake sna e mbush dot mendjen..

mjafton ta shikosh per te dashur thot kjo....e ku me i gjet syzet per t bo nje gje te tille...
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,445
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Pffff...çar hipokrizie... -fershellen- gjoja gatuan ajo ....ajo perplas duart dhe i vine
makaronat para buzes ...
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Po prandaj e mori ajo ,per ti gatu makarona :p
per ta pa nuk me merr malli dhe shyqyr qe nuk e shoh shpesh se mi sjell zorret te goja plakushi jot tmerrsisht i shemtuar
Per ta vrare trurin ,nuk kam pare ndonje italian qe ta vrasi dhe habitem pse ka kaq shume njerez me probleme mentale...
pale sikur ta vrisnin trurin çfare do te ndodhte me kete komb....:p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Ajo bën vertikalen për Sarkozi-në, e jo më një pjatë makarona...
I believe her!
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

E Bruni mos je kaq e sigurte :p


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=RbifTbJtgJA&feature=related"]YouTube - Video Clears Up Obama Photo
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

une jam i sigurt qe Carla ulet edhe n'gjunje e la cimenton perball Sarkozis, kur ai eshte duke pa televizor. Dashuria i bo grate me bo shume gjona.
:D
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

mbase behet ndonje gje tjeter kjo se per shtepiake sna e mbush dot mendjen..

mjafton ta shikosh per te dashur thot kjo....e ku me i gjet syzet per t bo nje gje te tille...
Mqs ai me shume e ve ne gjume Carlen se sa e argeton ajo me perkedheli e quan ne vend te Sarkozy ,Narkozy:d
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

kjo po qeka goc per shpi...
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,792
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Ky Sarkozia te jep pershtypjen e nje burri mistrec. Per mua eshte nje ushtrim i veshtire mendor ky, te konceptoj nje femer si Bruni me nje mashkull te till si Sarkozi.

Nejse... Kush i ka kuptuar femrat, t'i kuptoj une?!
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Ca ben leku lale...
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,504
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Bruni: Per Sarkozy behem shtepiake ...

Sa te keqinj jane njerezit!Gjithmone i pergojojne ata qe ushqejne nje ndjenje te paster per njeri tjetrin.Mos hidhni balte mbi dashurine,o popull!Si mund te vesh ne dyshim fjalet e nje engjelli si Carla qe i morsha t'ligat i morsha!Fëmbra xheloze,ja se c'jeni!Edhe ju o meshkuj,ne vend qe te hani veten me dhembe nga inati per suksesin e Sarkos,beni dicka,beni gjithcka per te gjetur nje femer qe tíu doje aq shume...
 
Top